سه‌شنبه, 26 تير 1397
رو عنوان : مهندس لطفی، شهردار محمدیه:
عنوان : شهر را پاتوق سیاسی نمی كنیم
کد خبر : ۲۱۲۵
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

در مراسمی که با حضور داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین موسوی موینی امام جمعه محمدیه، رضا عسگری فرماندار شهرستان البرز و مدیران شهری برگزار شد از خدمات چهارساله حسین بهزادپور شهردار سابق تقدیر و یداله لطفی به عنوان شهردار جدید معرفی گردید.

شهردار محمدیه گفت: شهرداری نباید سیاسی شود و ما نیز اجازه نمی دهیم شهرداری محمدیه به پاتوق سیاسی تبدیل شود و با قدرت فعالیت هایی را که توان انجام نبوده و اجرا می کنیم.

یداله لطفی افزود: در ابتدای کار از همه مردم و گروه­های مختلف که می خواهند بنر تبریک چاپ کنند درخواست می­کنم به جای این کار لطفاً بیایند حساب و کتاب خود را با شهرداری مشخص کرده و تسویه کنند.

وی بیان کرد: به هیچ وجه نیامده ام خدمات گذشته را زیر سوال ببریم یا خدای ناکرده طرح های گذشته را که با سختی و مشکلات زیادی کلید خورده متوقف کنم.

شهردار جدید محمدیه گفت: نیامده ام­که طرح های دوره قبل را تعطیل کنم بلکه می­خواهم کارهای نشدنی را عملیاتی و اجرایی کنیم.

لطفی تصریح کرد: تلاش می کنم ادامه دهنده خدمات عمرانی و فرهنگی مدیران گذشته باشم و هرگز با نادیده گرفتن خدمات گذشتگان خودم را زیر سوال نخواهم برد.

وی گفت: کار در شهرداری نباید سیاسی شود و ما نیز اجازه نخواهیم داد تا شهرداری محمدیه به پاتوق سیاسی تبدیل شود بلکه با قدرت آمده ام فعالیت هایی را که عده ای معتقدند توان انجام آن وجود ندارد پیگیری و اجرایی کنم.

لطفی یادآور شد: شورای متفکر و همراه در واقع بزرگ ترین سرمایه شهردار است و باور دارم که با همدلی و دوستی و رفاقت در مدیریت شهری می توان کارهای نشدنی را ممکن و رضایت مردم را جلب کرد.

لطفی در پایان خاطر نشان کرد: اعتقاد دارم با تعامل می توان کارهای نشدنی را ممکن کرد و امروز نیز با اعتقاد شورا و حمایت آن ها در مسیر توسعه توسعه و آبادنی شهر محمدیه با جدیت و قاطعیت گام بر خواهم داشت.


DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0