سه‌شنبه, 3 مهر 1397
    /  6
عنوان : مراسم معارفه خانم دكتر نخستین بعنوان اولین شهردار زن استان قزوین برگزار شد
کد خبر : ۲۱۳۲
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ 
عنوان گروه خبري : حوزه شهردار .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

روابط عمومي شهرداري محمديه؛ مراسم معارفه دكتر مريم نخستين بعنوان شهردار محمديه روز شنبه 22 ارديبهشت 97 در محل سالن اجتماعات مجتمع فرهنگي هنري نيايش با حضور آحاد شهروندان و معتمدين و همچنين مسئولين شهرستاني و استاني برگزار گرديد.

دكترمریم نخستین در سخنراني اين مراسم اظهارداشت: از اعتماد اعضای شورا و حمایت های امام جمعه شهر محمدیه و معتمدبن شهر تشکر می کنم وامیدوارم بتوانم پاسخگوی این اعتماد باشم.

نخستین تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد تا با استفاده از همه تجرببات و تخصص در راه اعتلا و یشرفت شهر محمدیه و ناحیه شهری مهرگان گام برداریم و این هدف تنها با همسویی و همراهی مردم و مسئولان محقق خواهد شد.

دكتر نخستین نقش رسانه های گروهی را درتوسعه شهری و همچنبن کمک به پیشبرد اهداف برنامه های مدیریت شهری مهم دانست و گفت: از همه خبرنگاران انتظار همراهی داریم تا بتوانیم با کمک فعالان رسانه ای مسیر خدمت به مردم را هموار کنیم.

شهردار محمدیه به تکمیل و ادامه پروژه های نیمه تمام و یا در دست اقدام هم اشاره و گفت: با هماهنگی اعضاي شورا نسبت به تسریع ساخت و ادامه پروژه ها نیز با برنامه ریزی دقیق و منظم خواهیم پرداخت.


DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0