• Date : Wed May 27, 2020
  • item visited : 284
  • news code : 2451
شهردار محمدیه:
نیروهای فعال و كارآمد شهرداری محمدیه تشویق می‌شوند

شهردار محمدیه گفت: تشویق و معرفی کارکنان فعال، دلسوز و کارآمد شهرداری در اولویت برنامه‌های شهرداری محمدیه قرار دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی رحیم لو در جلسه‌ای که ظهر چهارشنبه با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری محمدیه در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد گفت: شورا و شهرداری در پی ایجاد آرامش و امنیت لازم در شهر است و با رویکرد فرهنگی اعضای شورا به امور می‌توانیم امیدوار باشیم بخشی از مشکلات و آسیب‌ها را کاهش دهیم.

شهردار محمدیه تصریح کرد: شورا و شهرداری با همدلی و اتحاد به دنبال شناسایی و حل مشکلات مردم است و در این راستا رسیدگی به امور جمل و نقل شهری و تقویت ناوگان در دستور کار است.

 

وی یادآور شد: سرمایه‌های انسانی از مهمترین داشته‌های هر مجموعه است که شهرداری محمدیه هم با داشتن چنین افرادی توانسته در سال‌های گذشته خوش بدرخشد و ما باید از همه سرمایه‌ها و ظرفیت‌ها برای تحقق اهداف شهری استفاده کنیم.

 

رحیم لو اظهار داشت: با حمایت اعضای شورا و تقسیم کارها به دنبال بالندگی و پویایی در خدمات شهر محمدیه و ناحیه شهری مهرگان هستیم.

شهردار محمدیه در ادامه رسیدگی به امور حقوقی را در احقاق مطالبات شهرداری مهم دانست و گفت: با بهره گیری از وکیل در رسیدگی به امور حقوقی شهرداری و پرسنل آن تسریع خواهد شد.

رحیم لو اظهار داشت: از این پس در هر فصل از سه تن از کارکنان شهرداری که در جلب رضایت مردم و ارباب رجوع عملکرد بهتری داشته باشند تجلیل می‌شود.

در این جلسه حسین عطایی فر به عنوان قائم مقام و حسین شیرخانلو به عنوان معاون خدمات شهری در شهرداری محمدیه معرفی شدند.

Average :  0 |  Submitted :  0

Tags

    5.7.9.0
    V5.7.9.0