دوشنبه, 29 بهمن 1397
    /  2
عنوان : هشتمین جلسه شورای اسلامی شهرمحمدیه به ریاست دكتر كاظمی علی آبادی در صحن شورا تشكیل شد
کد خبر : ۲۱۸۵
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

هشتمین جلسه شورای اسلامی شهرمحمدیه به ریاست دکتر کاظمی علی آبادی روز یکشنبه مورخ 97/07/08ساعت 17/30در صحن شورا تشکیل شد.

به گفته دکتر غلامی سخنگوی محترم شورا،در ابتدای جلسه دکتر کاظمی،ریاست محترم شورا ضمن تقدیر و تشکر از اعضای شورای شهر ،شهردار و مجموعه شهرداری بابت کلنگ زنی پروژه های عمرانی به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار امیداوری کرد:

به زودی شاهد تسریع در روند اجرایی عملیات عمرانی،خدماتی و فضای سبز در جهت افزایش سرانه شهروندان محمدیه و ناحیه شهری مهرگان خواهیم بود.

در ادامه جلسه آقای چگینی ، مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی،ضمن تقدیر و تشکر از اعضای شورای شهر،بالاخص دکتر غلامی نماینده شورا در آتش نشانی ،بابت برگزاری مراسم تقدیر و تشکر از آتش نشانان فداکار و پر تلاش شاغل در ایستگاه های محمدیه و ناحیه شهری مهرگان،به ارائه گزارش از فعالیت ها و عملکرد آتش نشانی پرداخت. وی در پایان خواستار بررسی مواردی از قبیل مطالبات همکاران شاغل در آتش نشانی در موضوعات مختلف شد.

1-بررسی نامه های کمیسیون های عمران ،مالی

2-بررسی نامه های مردمی

3-تعیین تکلیف وضعیت دیوارکشی ساختمان بسیجیان ،از دیگر مواردی بود که در دستور کار قرار گرفته و اعضای شورای شهر در مورد آن ها به بحث و بررسی پرداختند.

درپایان جلسه مقرر گردید:

به مناسبت بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید،عملیات روکش آسفالت یک واحد آموزشی توسط شهرداری صورت پذیرد.


5.1.0.0
V5.1.0.0