دوشنبه, 29 بهمن 1397
عنوان : نهمین جلسه شورای اسلامی شهرمحمدیه به ریاست دكتر كاظمی رئیس شورا و اعضای شورا در صحن شورابرگزارشد
کد خبر : ۲۱۸۸
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

نهمین جلسه شورای اسلامی شهرمحمدیه به ریاست دکتر کاظمی رئیس شورا و اعضای شورا در مورخه 97/7/11راس ساعت 14/30در صحن شورابرگزارشد.

به گفته دکتر غلامی سخنگوی شورا در ابتدای جلسه نامه های مردمی و شهرداری مورد بحث و بررسی قرار گرفت که از مهمترین موارد مطروحه میتوان به :

نامه ی استاندار محترم،جناب آقای زاهدی ،به وزیر مسکن شهرسازی جهت خرید چند دستگاه اتوبوس برای افزودن به ناوگان ناحیه شهری مهرگان

نامه فرمانداری به معاونت درمان تامین اجتماعی جناب آقای دکتر بابایی در ارتباط با شرایط سرویس دهی درمانگاه قائم محمدیه،اشاره نمودند.

در ادامه مقرر گردید در آینده نزدیک از آقای دکتر بابایی به منظور ارتقاء شرایط خدمات درمانی در محمدیه و مهرگان همچنین از آقای دکتر مهرام مدیرکل علوم پزشکی به جهت روشن شدن وضعیت بیمارستان مهرگان دعوت بعمل آید.

در ادامه جلسه که با حضور دکتر نخستین شهردار و آقای مرادی مدیرعامل سازمان حمل و نقل، آقای چگینی مدیرآتش نشانی و خدمات ایمنی همراه بود.مهندس مختارپور مسئول خدمات شهری به بررسی وضعیت زباله های سطح شهرمحمدیه و ناحیه شهری مهرگان که روزانه 33 تن جمع آوری می شود،اشاره نمود.

وی به چالش های موجود در بحث پسماندها و بازیافت اشاره نمود و به برنامه ریزی لازم و ارائه راهکارهای بهتر و بیشتر جهت جلوگیری از بروز هرگونه مشکل ومعضل با نظارت بهتر وبیشتر اشاره نمود.

دکتر نخستین ،شهردار نیز ضمن خوش آمدگویی به مهمانان نیروی انتظامی بخش محمدیه ،مهرگان و نیز فرمانده راهور ارائه خدمات از ناحیه خدمات شهری را قابل تحسین دانسته و اظهار امیدواری کرد:

به زودی خبرهای خوشی در خصوص پسماند وبازیافت در سطح شهرمحمدیه و مهرگان به شهروندان خواهیم داد.

بحث و بررسی در خصوص مشکلات و معظلات امنیتی ،ترافیکی و... محمدیه و مهرگان از سوی سروان زرگر فرمانده جدید کلانتری 15 مهرگان،سرگرد عطایی نژاد فرمانده پاسگاه محمدیه و سرگرد رضایی فرمانده پلیس راهور دستور کار آخر جلسه بود.

حسن ختام جلسه تجلیل از سرهنگ ارداقی فرمانده سابق کلانتری 15مهرگان به پاس خدمات ارزنده وی با اهدای لوح تقدیر از طرف اعضای شورای شهر و شهردار بود.


5.1.0.0
V5.1.0.0