چهارشنبه, 1 خرداد 1398
رو عنوان : مسئولان به مطالبه مردم مهرگان پاسخ دادند:
عنوان : تفاهم نامه ساخت جاده دسترسی مهرگان به قزوین امضا شد
کد خبر : ۲۲۱۱
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی جلسه امضاء و تبادل تفاهم نامه سه جانبه بین استانداری، راه و شهرسازی و شهرداری محمدیه ساخت جاده دسترسی ناحیه شهری مهرگان به قزوین با ۱۵ میلیارد تومان اعتبار آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی، جلسه امضای تفاهم نامه سه جانبه استانداری، شهرداری محمدیه و راه و شهرسازی برای احداث جاده دسترسی ساکنان ناحیه شهری مهرگان به قزوین با حضور علی فرخزاد معاون عمرانی استانداری، رضا گروسی فرماندار شهرستان البرز، ایرج زاهدپور مدیرکل دفتر شهری استانداری، مسعود حق لطفی مدیرکل راه و شهرسازی، پیرمرادی مدیرکل دفتر فنی استانداری، مریم نخستین شهردار محمدیه و اعضای شورای شهر روز دوشنبه در شهرداری محمدیه برگزار شد.

مریم نخستین در این جلسه گفت: ناحیه شهری مهرگان بعنوان  بزرگترین طرح مسکن مهر یکی از دستاوردهای انقلاب است که امروز ۵۰ هزار نفر جمعیت درآن ساکن شده اند.

وی بیان کرد: یکی از مشکلات مردم مهرگان تردد آنها به شهر قزوین بود که استقرار ایستگاه عوارضی دریافت هزینه تردد برای مردم و رانندگان تاکسی مشکل ساز شده بود و جابجایی عوارضی به عنوان یک درخواست و مطالبه مردمی مدتها مطرح بود.

وی بیان کرد: با پیگیری انجام شده مشخص شد جابجایی عوارضی هزینه سنگینی دارد و شرکت آزادراه  نیز مسئولیت آن را نمی پذیرفت و هزینه بسیار سنگینی داشت و این طرح قابل اجرا نبود.

شهردار محمدیه تصریح کرد: پس از بررسی چند طرح دیگر مقرر شد با امضای تفاهم نامه سه جانبه و با کمک استانداری و راه و شهرسازی بتوانیم طرح دیگری را اجرا کنیم.

نخستین یادآورشد: با حمایت مسئولان استان تفاهم نامه ساخت جاده دسترسی امروز امضاء می شود و بزودی با انتخاب پیمانکار با برآورد اولیه ۱۵ میلیارد تومان بزودی وارد فاز اجرایی خواهیم شد.

وی اظهارداشت: تلاش می کنیم با کمترین تملک و هزینه بتوانیم مسیر ۵ کیلومتری این جاده را بسرعت و در کمتر از ۱۸ ماه آماده بهره برداری کنیم.

در ادامه تفاهم نامه سه جانبه ساخت جاده بین استانداری، راه و شهرسازی و شهرداری محمدیه امضاء شد.


تعداد بازدید : 1130
5.1.0.0
V5.1.0.0