سه‌شنبه, 4 تير 1398
رو عنوان : دکتر مریم نخستین شهردار محمدیه:
عنوان : تعرفه های خدماتی عوارضات شهرداری براساس عدالت محوری تنظیم و تهیه شده است
کد خبر : ۲۲۳۴
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

سی و دومین جلسه شورا  روز یک شنبه 16دیماه با حضور دکتر مریم نخستین شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر  و آقایان صادقی،مسئول مالی و زمانی مسئول درآمد شهرداری  محمدیه با تقدیم تعرفه عوارضی سال 98 شهرداری محمدیه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی، مریم نخستین شهردار محمدیه با بیان اینکه تعرفه سال 98 در 8 فصل تهیه و تنظیم شده است، توضیح داد:

تعرفه سال 98 شهرداری محمدیه با استناد به تبصره 1 ماده 5 مالیات های ارزش افزوده بابت عوارض که در قانون فوق تعیین و تکلیف نشده است ،جهت تصویب به شورای اسلامی شهر تقدیم شد که ملاک عمل در اخذ عوارضات سال 98 دفترچه ارزش معاملاتی املاک سال 96 امور مالیاتی می باشد.

شهردار محمدیه خاطرنشان کرد:تعرفه های خدماتی عوارضات شهرداری محمدیه براساس عدالت محوری و رعایت حال شهروندان و کسبه ها و اصناف بر حسب درآمد و موقعیت مکانی تهیه و تنظیم شده است.

وی تاکید کرد: در خدمات پسماند سعی شده افزایش تعرفه عوارض نداشته و رعایت حال شهروندانی عزیز و فهیمی که در منازل زیر 60 متر زندگی  می کنند را کرده باشیم.

دکتر کاظمی، رییس شورای شهر  نیز در این جلسه گفت:

 با اشاره به وضعیت اقتصادی و مشکلات موجود سعی خواهد شد تعرفه های اخذ شهرداری نسبت به سال 97 افزایش چشمگیر نداشته باشد و رعایت حال شهروندان نیز اعمال خواهد شد.

کاظمی  در ادامه اضافه کرد: شهرداری بایست  وابستگی به ارزش افزوده و در آمد های عوارضی  را کاهش داده و به سمت درآمد زایی پایدار و جذب سرمایه گذار باشد.

 


تعداد بازدید : 46
5.1.0.0
V5.1.0.0