• تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ 
  • تعداد بازدید : 216
  • کد خبر : ۲۲۹۱
گام شهرداری و شورا شهرمحمدیه برای شهرستان شدن بخش محمدیه

دکترعلی کاظمی ریاست محترم شورا شهرمحمدیه در جمع خبرنگاران بیان کرد: با توجه به افزایش جمعیت بخش محمدیه نیاز به ارتقا بخش به شهرستان است .

با پیگیری امام جمعه محترم شهر محمدیه و جلسات متعدد با مسئولان استانی و کشوری در مورد شهرستان شدن بخش محمدیه داشته ایم و شورا شهرداری محمدیه امادگی خود را برای ارتقا زیرساخت های شهرستان شدن از جمله کمک به احداث ادارات  اعلام کرده است که بزودی اداره ثبت اسناد در شهر محمدیه شروع به فعالیت میکند . انشالله  بتوانیم خدمات بهتری با توجه شهرستان شدن بخش محمدیه به شهروندان  ارائه بدهیم

شمس اله غلامی سخنگوی شورای شهر محمدیه مطرح کرد:

کاهش آسیب های اجتماعی نیارمند همراهی همه مسئولان است

به گزارش روابط عمومی شورا وشهرداری محمدیه در نشست خبری شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر محمدیه که باحضور اصحاب رسانه و جراید در سالن اجتماعات شورای شهر محمدیه برگزار شددکتر شمس اله غلامی سختگوی شورای شهر محمدیه با بیان اینکه  داشتن دانش روز، مطالعه و مطلع بودن از تمامی  موضوعات  از مهم ترین ویژگی های خبرنگاران می باشد عنوان کرد: خبرنگاران حرفه ای در کنار اعلام نارسایی ها و مشکلات، راهکارهای خوب نیز ارایه می کنند تا گامی در جهت حل مشکلات بر دارندو باید از وجود آنها برای بهتر شدن خدمات رسانی و کاراها بهره برد.

شمس اله غلامی سخنگوی شهرای اسلامی شهر محمدیه درادامه  در پاسخ به سوالی مبنی بر وجود آسیب های اجتماعی در شهرک مهرگان گفت: ساختار مهرگان نیازمند توجه ویژه است و آسیب اجتماعی تعاریف مختلفی دارد: از نظر ما کمبود کلانتری، کمبود فضای سبز ، وجود کانال مادر در این شهرک، کمبود فضای آموزشی  و.... یک آسیب محسوب می شود.

وی افزود: در بحث کاهش آسیب های اجتماعی نیازمند همراهی و توجه همه مسئولان استان از جمله استانداری، دادگستری، سازمان مدیریت و... هستیم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.2.0
    V5.4.2.0