سه‌شنبه, 4 تير 1398
عنوان : دیدارشهردار،اعضای شورای شهر و سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری با فرمانده بسیج حوزه امام خمینی(ره)(برادران) محمدیه به مناسبت روز پاسدار
کد خبر : ۲۳۱۶
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

  به گزارش روابط عمومی به مناسبت روز” پاسدار “شهردار و اعضای  شورای اسلامی شهر و سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری  با فرمانده حوزه بسیج امام خمینی (ره) این شهر دیدار کردند.

 در این دیدار دکتر علی کاظمی  رییس شورای شهر  محمدیه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه سپاه را بازوی توانمند انقلاب اسلامی ارزیابی نموده و اظهار داشتند ، نهاد مقدس سپاه حافظ نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

دکتر کاظمی در ادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص نام گذاری سال ۹۸ به عنوان سال رونق تولید توضیح داد:

شورا و شهرداری در راستای تحقق پیام رهبری در خصوص رونق تولید آمادگی هرگونه مساعدت و کمک به همه ارگان ها و سازمان های مستقر در محمدیه به ویژه سپاه را دارد.

در ادامه این دیدار نیز دکتر مریم نخستین شهردار محمدیه روز پاسدار و اعیاد شعبانیه را نیز تبریک گفته و خاطر نشان کرد:

پاسدار  یعنی صیانت و حفاظت از جان و مال و ناموس مردم و همچنین حفظ ارزش ها و دستاوردها و آرمان های بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی  که این نیرو را با ایثار ، گذشت و دادن هزاران شهید به ستون و بازوی اصلی انقلاب و نظام تبدیل کرده است.

دکتر نخستین شهردار محمدیه به فرمایشات مقام معظم رهبری و پیام نوروزی ایشان اشاره وافزود؛ همانطور که رهبر فرزانه انقلاب فرمودند سال ۹۸ سال تبدیل تهدید ها به فرصت هاست و شهرداری محمدیه در راستی منویات و راهنمایی های حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب گام بر خواهد داشت .

شهردار محمدیه همچنین به اتفافات اخیر که براثر بارندگی ها به وجود آمد توضیح داد؛عدم آمادگی  خیلی از شهر داری ها باعث بحران شد ولی خب خوشبختانه شهرداری محمدیه باحمایت دیگر دستگاه ها و همچنین مدیریت خوب بحران توانست بخوبی از این بحران خارج شود که مهمترین دستاورد آن عدم آسیب به زیرساخت ها و مبلمان شهری بود که بدست آمد.

ایشان ضمن درخواست همکاری نیروهای بسیج و سپاه با شهرداری محمدیه خواستار این شد که نیروهای ارزشمند سپاه مثل گذشته ،صیانت و حفاظت از دستاورد های انقلاب بخصوص مسئولین شهری را دردستور کار قرار داده  تا مسئولین بتوانند با خیال آسوده در کنار نیروهای امنیتی و نظامی به مردم  خدمات مطلوب ارائه نمایند

 وی یاد آور شد ؛ امروز دشمن با تمام قوا وارد عرصه نبردشده است و بنیان خانواده و ارزش ها دینی و فرهنگی ما را نشانه گرفته است و برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری با برنامه جلو آمده است که بایست همه باهم دست بدست هم داده با این گونه تهدیدها مبارزه و در حفظ ارزش های دینی و انقلابی گام برداشته و بهترین خدمات را برای این مردم لایق و شایسته فراهم آوریم.

شهردار محمدیه تصریح کرد؛بی‌شک امروز آزادگی و سربلندی ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف مدیون تلاش‌های خستگی ناپذیر نیروهای مکتبی و مومن  و پاسداران می باشد.

گفتنی است در پایان این دیدار ها شهردار و اعضای شورای شهر با اهدای لوح و گل از پاسداران این شهر هم در حوزه برداران و هم خواهران تقدیر و تجلیل کردند.


تعداد بازدید : 71
5.1.0.0
V5.1.0.0