• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ 
  • تعداد بازدید : 148
  • کد خبر : ۲۴۲۷
شهردار محمدیه خبرداد :
آمادگی شهرداری برای بارندگی های پاییزی

به گزارش روابط عمومی ،دکتر نخستین شهردار محمدیه با بیان اینکه شهرداری محمدیه آمادگی مقابله با هرگونه آبگرفتگی سیل را در محمدیه و ناحیه شهری مهرگان را دارد ،

توضیح داد:

همزمان با فرارسیدن فصل بارندگی وبه منظورجلوگیری از بروز  آبگرفتگی معابر و در راستای ضرورت تسهیل در تردد شهروندان فهیم محمدیه و ناحیه شهری مهرگان  تلاش شده تا تمامی کانل ها و انهخار سطح شهر محمدیه و مهرگان لایروبی و پاکسازی گردد.

شهردار محمدیه افزود اصلاح شبکه  جمع آوری آب های سطحی و لوله گذاری در جنوب محمدیه و یبلوار آیت الله خامنه ای (مدظله العالی )در ناحیه شهری مهرگان از اقداماتی است که برای فصل بارندگی جهت جلوگیری از احتمال وقوع سیل و آبگرفتگی توسط این شهرداری  انجام گرفته است .

وی در ادامه به اصلاح  نهر زیر گذرپل  اتوبان واقع شده در شمال پارک تمدن هم در راستای هدایت آبهای ناشی از بارندگی انجام شده است . شهردار محمدیه به آمادگی  کامل نیروهای خدماتی این شهرداری در مقابله با هرگونه حوادث ناشی از بارندگی  های پاییزی اشاره کرد و گفت :

نیروهای خدمات شهری محمدیه به منظور رفاه حال شهروندان در محمدیه وناحیه شهری مهرگان در آمادگی کامل به سر می برند تا از بروز هرگونه آبگرفتگی در روز های بارانی اقدام نمایند .

وی در خاتمه ضمن تقدیر تشکر از همراهی و همسویی شهروندان فهیم محمدیه و ناحیه شهری مهرگان با مدیریت شهری خواستار مشارکت شهروندان از عدم تخلیه زباله و نخاله های ساختمانی در انهار که باعث بروز آبگرفتگی می شود ، شد .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.2.0
    V5.4.2.0