• تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ 
  • تعداد بازدید : 105
  • کد خبر : ۲۴۳۰
شهردار محمدیه گفت:
همكاری اعضای شورا وشهرداری محمدیه موجب تسریع درخدمت رسانی شده

شهردار محمدیه گفت: تعامل و همکاری صمیمانه اعضای شورای شهر و شهرداری موجب تسریع در اجرای طرح ها و خدمت رسانی مطلوب به شهروندان شده است.

 عصر پنجشنبه در مراسمی با حضور سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین، هدایت الله جمالی پور استاندار، منوچهر حبیبی معاون سیاسی امنیتی استاندار، حجت الاسلام موسوی موینی امام جمعه محمدیه، مریم نخستین شهردار، اعضای شورای شهر، محمد نصیری سرپرست فرمانداری البرز مرکز دارالقرآن الکریم شهر محمدیه افتتاح شد.

مریم نخستین در این مراسم گفت: اگر همبستگی بین شورا و شهردار نبود خدمت رسانی دچار رکود می‌شد و شاهد افتتاح این طرح مهم نبودیم و اعضای شورای شهر همواره تلاش می‌کنند تا مطالبات مردم ابه درستی پاسخ داده شود.

وی افزود: هر فصل چند افتتاح و کلنگ زنی در شهر محمدیه برنامه ریزی شده و با حمایت استاندار محترم، امام جمعه، همکاری شورا شاهد خدمت رسانی خوبی به مردم محمدیه و مهرگان هستیم.

شهردار قزوین بیان کرد: امروز ساختمان بزرگ دارالقرآن شهر محمدیه به همراه سالن آمفی تئاتر آن با حضور مسئولان کشوری و استانی افتتاح شد که زمین آن توسط امام جمعه محمدیه اهدا شده و شهرداری آن را احداث کرد.

وی بیان کرد: قرارداد این دارالقرآن در سال ۹۳ منعقد شد و حدود ۵۰۰ میلیون تومان برای آن هزینه شده بود و ما آن را تکمیل کردیم و برای آن بالغ بر ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان هزینه شد که یکی از بهترین سالن‌ها را دارد.

شهردار محمدیه یادآور شد: افتتاح چمن مصنوعی منطقه ۴ محمدیه و احداث کانال آبرسانی رودخانه غربی، ساختمان باسکول و بازپیرایی محلات مناطق ۳ و ۴ و ۵ از کارهای در دست اجراست.

وی اظهار داشت: سال قبل روکش آسفالت نداشتیم اما امسال بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در شهر محمدیه و ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هم در ناحیه شهری مهرگان برای آسفالت هزینه کرده ایم.

نخستین اضافه کرد: کلنگ زنی ساخت بوستان بانوان در ۱۶ هزار مترمربع مساحت از مطالبات بانوان است که در دستور کار قرار گرفته و در حال حاضر چند پروژه هم فعال شده که تا سال آینده آماده افتتاح خواهد شد.

وی بیان کرد: ساخت پارک شهر با ۳۲ میلیارد تومان اعتبار و ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی، پارک آماده افتتاح کوی کارمندان با ۱.۵ میلیارد تومان، کلنگ زنی ایستگاه آتش نشانی با دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان، مجتمع تجاری با یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در منطقه پنج و جدول کشی و نوسازی معابر از دیگر طرح‌های در دست اجراست.

شهردارمحمدیه اظهارداشت: در ماه‌های آینده احداث میدان ورودی ناحیه شهری مهرگان، باند کندرو اتوبان با ۵ میلیارد تومان آغاز می‌شود و بازپیرایی پارک گلبرگ و تمدن و مناسب سازی معابر از کارهای دیگر این شهرداری است.

دارالقرآن شهر محمدیه در زمینی به مساحت ۱۷۰۰ مترمربع در دو طبقه با ۱۲۰۰ متر زیربنا ساخته شده و دارای ۱۰ اتاق برای برگزاری کلاس‌های قرآنی و یک سالن آمفی تئاتر به ظرفیت ۲۱۴ نفر است.

این دارالقرآن با ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان توسط شهرداری محمدیه در مدت ۵ سال ساخته شده است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.4.2.0
    V5.4.2.0