• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ 
  • تعداد بازدید : 792
  • کد خبر : ۲۴۴۵
شهردار محمدیه معارفه شد

در مراسمی با حضور مدیرکل امور شهری استانداری قزوین، یحیی رحیم لو به عنوان یازدهمین شهردار محمدیه معرفی شد و فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، پس از فراز و نشیب‌هایی که شورا و شهرداری محمدیه در دو سال اخیر پشت سر گذاشت روز دوشنبه یازدهمین شهردار محمدیه با رأی اعضای شورا انتخاب و معرفی شد و کار رسمی خود را آغاز کرد.

مراسم معارفه شهردار محمدیه با حضور مصطفی صالحی مدیرکل دفتر امور شهری استانداری قزوین، محمد نصیری سرپرست فرمانداری البرز، حجت الاسلام موسوی موینی امام جمعه، قندی بخشدار و اعضای شورای اسلامی شهر محمدیه در سالن همایش‌های این شهرداری برگزار شد.

ناظم الله فرهادی رئیس شورای اسلامی شهر محمدیه در این جلسه اظهار داشت: با مدیریت جهادی باید کارهای عقب افتاده را جبران کرد تا مردم متضرر نشوند.

فرهادی خواستار حمایت مسئولان شهرستان از اعضای شورا و شهردار شد و افزود: حمایت مسئولان می‌تواند در فرصت باقی مانده زمینه ارائه خدمات بهتر و بیشتری را به مردم مهیا کند و انگیزه خدمت را بالا ببرد.

رئیس شورای اسلامی شهر محمدیه با اشاره به بودجه سال ۹۹ شهرداری محمدیه گفت: بودجه ۶۳ میلیارد تومانی شهرداری محمدیه بر اساس واقعیت‌ها تعریف و بسته شده و تفکیک بودجه سازمان آتش نشانی و حمل و نقل یکی از اقدامات خوب انجام شده است.

وی بیان کرد: امیدواریم شهردار جدید تکمیل طرح‌های نیمه تمام شهری را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهد.

اولادی سرپرست شهرداری محمدیه هم در این جلسه ضمن تشریح برنامه‌ها و اقدامات شهرداری خاطر نشان کرد: تلاش شد کارهای عمرانی در کنار سایر برنامه‌ها مورد توجه باشد و کارها متوقف نشود.

وی افزود: اقدامات ضدعفونی و گندزدایی شهر محمدیه و ناحیه شهری مهرگان از دیگر اقدامات این شهرداری است که پس از شیوع ویروس کرونا، تمامی خودوروهای تحت پوشش ناوگان حمل و نقل محمدیه و مهرگان، پارک‌ها و مکان‌های عمومی ضد عفونی و بسته‌های بهداشتی هم میان شهروندان و نیازمندان توزیع شد.

در این مراسم یحیی رحیم لو به عنوان شهردار جدید محمدیه معرفی شد.

فعالیت در شهرداری محمودآباد، رئیس شورای شهر اقبالیه، مدیریت پسماند شهرداری و شرکت شهر صنعتی البرز از مسئولیت‌های ر حیم لو شهردار جدید شهر محمدیه است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0