• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ 
  • تعداد بازدید : 309
  • کد خبر : ۲۴۴۶
سخنگوی شورای محمدیه:
مشكل عوارضی نارضایتی مردم محمدیه را افزایش داده است

سخنگوی شورای شهر محمدیه گفت: ایستگاه عوارضی در محمدیه موجب نارضایتی مردم ناحیه شهری مهرگان و محمدیه شده و برای جابجایی آن باید اقدام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه شورای شهر و شهردار که روز دوشنبه در سالن اجتماعات بخشداری محمدیه برگزار شد در خصوص مشکلات و نیازهای اساسی شهر محمدیه و مهرگان، بحث و تبادل و نظر شد.

امید منفرد در این جلسه با اشاره به باقی ماندن مشکل عوارضی اتوبان قزوین به کرج؛ خواستار حل این مشکل شد و گفت: شورا و شهرداری چند سال پیگیر جابجایی ایستگاه عوارضی بود اما متأسفانه آنچه که مسئولان قول داده‌اند و ما هم به مردم انتقال می‌دهیم هرگز اجابت نمی‌شود.

وی اظهار داشت: مردم حق دارند نسبت به عملکرد مسئولان و نمایندگان خود ناراضی باشند چرا که همچنان شاهد حل نشدن این مشکل و اجابت نشدن مطالبه بحق مردم هستیم که علاوه بر نارضایتی‌ها، گلایه مندی همیشگی آنها را در پی داشته است.

منفرد تصریح کرد: افزایش تعرفه‌ها و گران شدن دوباره عوارضی اتوبان قزوین به کرج نوعی بی اعتنایی به مطالبات شهروندان بوده و فشار زیادی به مردم وارد کرده است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر محمدیه همچنین به عملکرد شورای ورزش محمدیه و مهرگان اشاره کرد و یادآور شد: متأسفانه با توجه به جایگاه ورزش محمدیه و ورزشکاران این شهر در گذشته شاهد افت ورزش این شهر هستیم و هیچ حرکت یا رشدی در این مدت از ورزش شهرمان نمی‌بینیم و این موضوع برای ورزش شهر محمدیه و مهرگان که حرف‌های زیادی برای گفتن دارد قابل قبول و دفاع نیست.

وی در ادامه خواستار توجه بیشتر مسئولان به ورزش محمدیه شد و خاطرنشان کرد: رشد ورزش محمدیه در گرو وجود نیروهای متخصص و دلسوزی است که باید از وجودشان بهره برد و از سیاسی کاری پرهیز کرد.

منفرد در پایان از سرانه بسیار کم فضاهای فرهنگی در شهر محمدیه و مهرگان گلایه کرد و توجه بیشتر مسئولان مربوطه و دستگاه‌های متولی این امر مهم را خواستار شد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0