• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ 
  • تعداد بازدید : 173
  • کد خبر : ۲۴۵۲
معارفه سرپرست معاونت عمرانی و فنی-شهرسازی شهرداری در سالن مفاخر شهرداری برگزار گردید

 همدلی و مشارکت مدیران واحدها سبب بهبود عملکرد شهرداری و در نهایت بالا بردن اعتماد مردم و مشارکت دادن آنها در کارها سبب همدلی و زبانی بیشتر می گردد.

 به گزارش روابط عمومی ،در جلسه ای که به مناسبت معارفه سرپرست معاونت عمرانی و فنی-شهرسازی شهرداری در سالن مفاخر شهرداری برگزار گردید،فرهادی با بیان این موضوع که مدیریت موفق شهرداری ها نیازمند برخورداری از امکانات ، منابع مالی و مشارکت شهروندان است ، گفت:

 احترام به ارباب رجوع و کرامت انسانی و رضایت شهروندان و اشاره به این نکته که شهرداری در عرصه بسیار مهمی در مدیریت شهری است و با توجه به ماهیت ذاتی که نهاد عمومی محسوب می شود کار کردن در آن مهم بسیار مهم و حساس است، اذعان کرد:

از تمامی همکاران می خواهم تا با ارائه خدمات مطلوب تر به اربابان رجوع و با روی خوش و جدیت در انجام امور محوله رضایت آنان را برآورده سازند.

 رئیس شورای اسلامی شهر محمدیه در ادامه با اشاره به مشکلات اقتصادی شهرداری ها گفت:

 برای مشارکت شهروندان در اقدامات اقتصادی شهرداری باید اعتماد شهروندان به شهرداری افزایش یابد و مطالبه‌گری میان شهروندان شهرداری باید نسبت دوطرفه پیدا کند.

 مهندس بیات ،رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر نیز بهره برداری از تمام ظرفیت‌های در اختیار به ویژه جلب مشارکت و همراهی مردم در این بخش را بسیار مهم دانست و گفت:

 شهرداری‌ها و شوراها باید زمینه را برای عملیاتی کردن این مهم فراهم کنند.

 وی ضمن تأکید بر لزوم توجه به تقویت زیرساخت های شهری در شهرداری ها گفت:

 در کنار توسعه شهری امکانات ، تجهیزات و تاسیسات شهری نیز تفاوت پیدا می‌کند و مسئولان مدیریت شهری باید خود را به روز کنند تا خدمات مطلوب به شهروندان ارائه دهند و کلیه مدیران بایستی نقاط ضعف واحد خود را شناسایی و در جهت رفع آن تلاش کنند.

 دکتر کاظمی ،رئیس کمیسیون حقوقی- مالی شورای اسلامی شهر نیز نظارت بر اجرای دقیق پروژه‌ها و پیگیری حل مشکل پروژه های تجاری نگار و مروارید را یکی از خواسته‌های به حق شهروندان دانست و گفت: از سرپرست معاونت عمرانی درخواست می گردد تا در این زمینه اقدامات و پیگیری‌های جدی را انجام دهد. حسنی، نایب رئیس شورای شهر نیز ضمن ابراز خرسندی از انتخاب سرپرست معاونت عمرانی ، حفظ آرامش و اتحاد را دو اصل مهم در ادامه روند امور در شهرداری ها دانست و گفت:

 با تکریم ارباب رجوع و کاهش نارضایتی شهروندان انجام وظایف محوله می توان شاهد روند رو به رشد رضایتمندی و اجرای امور در سطح شهر شد.

-پیگیری وصول مطالبات ،

-آسیب شناسی کاهش درآمدی .

تغییر و تحول در راستای پیشبرد اهداف.

- نظارت بر چگونگی هزینه‌کردها.

 و داشتن شهرداری پویا و فعال از مسائلی بود که دکتر غلامی ،دیگر عضو شورا به آنها اشاره نمود.

منفرد ، سخنگوی شورای شهر نیز ضمن ابراز خرسندی از انتخاب سرپرست معاونت عمرانی ، اصل پیگیری و نظارت دقیق بر پروژه‌های عمرانی را از مهم‌ترین شاخصه های معاون جدید دانست.

 

 رحیم لو ،شهردار محمدیه نیز با بیان این موضوع که تغییرات در  یک مجموعه در اصل باید نشانگر پویایی و تحول باشد:

  امیدوارم موتور متحرک شهرداری با سرعت بیشتری حرکت کرده و شاهد پویایی و شکوفایی بیشتر شهر باشیم.

 وی با بیان این موضوع که باید به مشکلات و معضلات شهروندان ناحیه شهری مهرگان به طور ویژه رسیدگی کرد گفت:

در همین راستا و به زودی در خصوص بررسی راهکارها و پیشنهادهای اساسی جهت حل مشکلات و معضلات محمدیه و ناحیه شهری مهرگان تشکیل جلسه خواهیم داد ،گفت:

  محمدیه یک شهر مدرن است و باید مدرن نگه داشته شود و این موضوع یک شعار نیست بلکه من آمدم تا در راستای حفظ نام شعار "محمدیه زیباشهری متفاوت و مدرن برای زندگی است"، تلاش دو چندان کنم و تیم خود را به حرکت درآورد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0