• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ 
  • تعداد بازدید : 178
  • کد خبر : ۲۴۵۳
‍ ‍ شهردار محمدیه :
مردم عزیز محمدیه و ناحیه شهری مهرگان از لحاظ معنوی بی نیاز و سر آمد ولی در بحث توزیع امكانات و خدمات محروم هستند

مهندس رحیم لو گفت:

محمدیه و ناحیه شهری مهرگان در استان از لحاظ جمعیتی از جایگاه ویژه ای برخوردارند و شهر دوم استان معرفی شده است و باید از لحاظ امکانات و خدماتی هم در حد و شان این مردم و جایگاه باشد و ما به عنوان خادمین مردم تلاش خواهیم کرد که این خلاء و کاستی ها را با بررسی و کارشناسی حل و برطرف کنیم.

شهردار محمدیه تاکید کرد:

 محمدیه و ناحیه شهری مهرگان دارای ظرفیت و پتانسیل های بالایی است که باید از این ظرفیت ها برای رفاه حال مردم و پیشرفت شهر بهره برد.

رحیم لو تاکید کرد:

شورا و شهرداری خودش را مکلف به حل مشکلات و نیاز شهروندان می داند و شهروندان هم با آگاهی و اطلاع از حقوق شهروندی و همچنین براساس ضوابط حقوق شهروندی و قانون ، خواسته ها ونیاز های خودشان را مکتوب به شهرداری اعلام نمایند تا خادمین مردم در شهرداری در اسرع وقت به آنها رسیدگی و پاسخگوی آنها خواهند بود.

  رییس شورای اسلامی شهر محمدیه تاکید کرد:

شورا باجدیت تمام در پی حل و پیگیر مشکلات و نیازهای شهروندان است.

روز شنبه ۲۴ خرداد نشست مردمی شهردار ، رییس شورای اسلامی, معاونین عمرانی و خدمات شهری شهرداری محمدیه باجمعی از ساکنین منطقه چهار در مسجد امام جعفر صادق ( ع) برگزار شد و در خصوص مشکلات و نیازهای ساکنین بخصوص منطقه چهار بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی،  فرهادی رییس شورای اسلامی شهر با بیان اینکه شورا و شهرداری اشراف کافی به مشکلات و نیاز های مناطق مختلف شهر محمدیه و ناحیه شهری مهرگان دارد ، خاطرنشان کرد:

 شورا با توجه به رسالت کاری و وظایف خود پیگیر حل مشکلات و درخواست های شهروندان فهیم محمدیه و ناحیه شهری مهرگان است و اشراف کافی به مشکلات و نیاز های شهر و شهروندان بخصوص منطقه چهار دارد و باجدیت تمام با حمایت شهردار محترم و کار جهادی در پی حل این مشکلات و نیاز ها هستیم .

رییس شورای اسلامی شهر محمدیه در ادامه یاد آورشد :

عدالت اجتماعی  در اولویت شورا و شهرداری است و تلاش می شود که خدمات عمومی و امکانات براساس عدالت محوری در همه مناطق ها تقسیم شود .

 شهردار محمدیه در خاتمه یاد آور شد:

اجرای حقوق شهروندی و همچنین رفع محرومیت  زدایی در هر محله در اولویت شهرداری و شورا است و تقسیم خدمات و رعایت عدالت اجتماعی از  وظایف اصلی و الویت های ما می باشد‌.

در خاتمه این نشست شهرار و رییس شورای اسلامی شهر محمدیه به همراه دیگر مسئولین و جمعی از شهرندان از مرکز محله منطقه چهار بازدید میدانی کردند

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0