• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ 
  • تعداد بازدید : 369
  • کد خبر : ۲۴۵۴
دستور العمل های امنیتی در اصول شهرسازی رعایت شود

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر محمدیه با سردار حاجیان فرمانده انتظامی استان قزوین دیدار و گفتگو کردند و خواستار تقویت نیروهای پلیس راهور و ایجاد پاسگاه نیروی انتظامی در شهر محمدیه و ناحیه شهری مهرگان شدند.

سردار مهدی حاجیان در این دیدار گفت: ایجاد امنیت به عنوان یک محصول اجتماعی و موضوعی ارزشمند در توسعه و پیشرفت نقش مؤثری دارد.

فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین با اشاره به نقش شورا و شهرداری‌ها در تقویت امنیت هم گفت: برای تحقق امنیت پایدار به همکاری و مشارکت همه گروه‌های مردمی نیاز داریم تا کارها با شتاب بیشتری صورت گیرد.

وی اضافه کرد: همکاری و تعامل خوب شورا و شهرداری موجب افزایش رضایتمندی مردم و بالا رفتن ضریب امنیت در محلات شده و آرامش روحی مردم را نیز تضمین می‌کند .

حاجیان یادآور شد: بدون امنیت نمی‌توان زمینه موفقیت در امور فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی را مهیا کرد لذا همه باید کمک کنند تا امنیت به عنوان زیرساخت توسعه محقق شود .

وی اضافه کرد: توجه به دستور العمل های امنیتی در اصول شهرسازی می‌تواند به افزایش ضریب امنیتی هم کمک کند و نیروهای انتظامی و امنیتی در ارائه خدمت بهتر و ایجاد امنیت و آرامش بیشتر مشکلات کمتری داشته باشند .

در ادامه یحیی رحیم شهردار محمدیه گفت: امنیت و آرامش کشور مرهون ایثارگری و نثار خون هزاران شهید است و همه وظیفه داریم از این میراث ارزشمند صیانت کنیم .

وی بیان کرد: نیروی انتظامی با تلاش شبانه روزی نقش بی بدیلی در تداوم امنیت پایدار کشور و استان دارد و ما قدردان آن هستیم .

شهردار محمدیه در ادامه از همکاری خوب نیروی انتظامی با شهرداری و شورای اسلامی شهر محمدیه تشکر کرد و گفت : همکاری دو جانبه مدیریت شهری با نیروی انتظامی بستر توسعه و پیشرفت را مهیا کرده و در توسعه شهر هم مؤثر بوده است

رحیم لو با بیان مشکلات امنیتی و انتظامی ناحیه شهری مهرگان خواستار تکمیل ساختمان نیمه تمام نیروی انتظامی درمحمدیه و افزایش خدمت رسانی پلیس راهور و پاسگاه‌های نیروی انتظامی شد .

رحیم لو آمادگی شهرداری برای ادامه همکاری با نهادهای امنیتی و نیروی انتظامی را یادآور شد .

ناظم الله فرهادی رئیس شورای اسلامی شهر محمدیه هم در این نشست از همکاری خوب نیروی انتظامی تشکر کرد و گفت: اقدامات خوبی در مهرگان و محمدیه توسط نیروهای انتظامی صورت گرفته که با توجه به افزایش جمعیت این مناطق امیدواریم نسبت به تأمین پاسگاه‌های جدید اقدام شود .

رئیس شورای اسلامی شهر محمدیه همچنین افزود: با توجه به وسعت و موقعیت جغرافیایی مهرگان علاوه بر تأمین نیروی پلیس برای استقرار در کلانتری جدید باید به نیازهای جدید ایجاد شده نیز پاسخ داد .

علیرضا بیات عضو شورای اسلامی شهر محمدیه نیز در این جلسه تعامل شهرداری و نیروی انتظامی را موجب تأمین امنیت و آرامش شهروندان دانست و اظهار داشت: شورا و شهرداری برای رفاه حال شهروندان و ایجاد امنیت اجتماعی در کنار نیروهای امنیتی و انتظامی و نظامی خواهد بود و آمادگی داریم برای رضایت شهروندان و حفظ و آرامش آنها اقدام لازم را انجام دهیم .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0