• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ 
  • تعداد بازدید : 401
  • کد خبر : ۲۴۵۵
فرهادی،رییس شورای اسلامی شهر محمدیه:
تغییر و تحولات در ارگان ها ،سازمان ها و ادارات یك امر طبیعی است

به گزارش روابط عمومی،در مراسمی که به مناسبت معارفه سرپرست معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی برگزار گردید، رئیس شورای اسلامی شهر با بیان این موضوع که تغییر و تحولات از اختیارات شهردار است،گفت:

انتخاب سرپرست معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی سازمان آتش نشانی طبق چارت سازمانی و در راستای توسعه و پیشرفت سازمان صورت گرفته و امیدواریم با انتخاب معاونت برنامه ریزی سازمان شاهد تغییر و تحولات باشیم.

شهردار محمدیه :

 دغدغه آتش نشانان در حوزه گسترده آتش نشانی بر هیچ کس پوشیده نیست.

مهندس رحیم لو نیز با بیان این موضوع که تعریف و انتصاب سرپرست معاونت برنامه ریزی سازمان در راستای تقویت چارت سازمان آتش نشانی بوده ، اضافه شدن یک معاونت به سازمان را باعث تزریق پشتکار و و تلاش دوچندان در سازمان دانست.

وی افزود:

امیدوارم با حضور سرپرست معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی سازمان شاهد تقویت بازوان اجرایی و رشد و شکوفایی باشیم.

وی در پایان افزود:

محمدیه دومین شهر استان چه از لحاظ اعتباری و چه از لحاظ جمعیتی است که امیدوارم به زودی با ساخت ایستگاه دوم سازمان آتش نشانی و کلانتری در ناحیه شهری مهرگان شاهد افزایش اعتبارات به شهر باشیم.

دکتر غلامی،نماینده شورای اسلامی شهر در سازمان آتش نشانی نیز گفت:

با پیگیری مصوبات شورای اسلامی شهر و اجرای آن توسط شهردار امیدوارم در مدت زمان باقی مانده شاهد شکوفایی و تحولات در شهر در همه حوزه ها باشیم.

زارعی نژاد،رییس اداره حراست شهرداری نیز گفت:

مدیرعامل سازمان هر چه سریعتر شرح وظایف را مشخص نماید تا شاهد پیشرفت و شکوفایی در سازمان باشیم.

در پایان طی حکمی از شوی شهردار ،خانم مرضیه طیبا به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری محمدیه انتخاب شد .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0