• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 475
  • کد خبر : ۲۴۶۶
فرماندار شهرستان البرز:
رعایت پروتكل های بهداشتی از سوی شهرداری ها جدی گرفته شود

فرماندار شهرستان البرز گفت: با تشدید بیماری کرونا از همه شهرداران انتظار می رود نسبت به ضد عفونی شهرها و رعایت پروتکل های بهداشتی و آموزش های تخصصی شهروندان با جدیت بیشتر قدام کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد نصیری در جلسه بررسی مشکلات شهر محمدیه که روز دوشنبه در سالن جلسات شورای شهر برگزار شد اظهار داشت: بیشتر مشکلات مطرح شده با همت خود مسئولان شهری و محلی قابل حل شدن است و در این راه با همدلی و وحدت بیشتر می‌توانیم موضوعات را اولویت بندی و برای اقدام برنامه ریزی کنیم.

نصیری به موج دوم انتشار ویروس کرونا در شهرستان اشاره کرد و افزود: تهدید ویروس کرونا جدی است و هر روز شاهد از بین رفتن هموطنانی هستیم که به دلیل بی احتیاطی جان خود و دیگران را به خطر انداخته اند لذا انتظار داریم پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های ستاد مبارزه با کرونا را جدی بگیرند تا شرایط مشکل نشود.

وی تصریح کرد: اگر شهروندان به نکات بهداشتی توجه نکنند باید شاهد چالش‌های دیگری باشیم و شاید مسئولان مجبور شوند محدودیت‌های بیشتری را اعمال کنند تا وارد شرایط قرمز نشویم.

فرماندار شهرستان البرز از شهرداران خواست با اطلاع رسانی در سطح شهر و از طریق رسانه‌ها نسبت به آگاه سازی مردم اقدام کنند و زمینه آموزش‌های لازم را در خصوص چگونگی مبارزه با این ویروس را برای شهروندان فراهم کنند.

نصیری در خصوص احداث جاده دسترسی مهرگان به قزوین هم گفت: ساخت این راه می‌تواند بخش زیادی از مشکلات تردد در این مسیر را حل کرده و از بار ترافیک اتوبان هم کم کند و در این صورت شاهد سوانح کمتری خواهیم بود.

وی بیان کرد: ساخت این جاده از مهمترین اولویت‌های فرمانداری شهرستان البرز است و امیدواریم با کمک شهرداری و راه و شهرسازی اجرای آن تسریع شود.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0