• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ 
  • تعداد بازدید : 37
  • کد خبر : ۲۴۸۸
فرماندار شهرستان البرز:
انقلاب اسلامی موجب خودباوری در كشور و بروز خلاقیت شد
فرماندار شهرستان البرز گفت: انقلاب اسلامی موجب خودباوری و بروز خلاقیت در کشور و حرکت در مسیر استقلال و قطع وابستگی به دیگران شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری محمدیه، 

 به میمنت دهه مبارک فجر، روز پنجشنبه عملیات آماده سازی و صدور مجوز ساخت منطقه 7 شهر محمدیه پس از 12 سال وقفه با پیگیری شهردار و شورای شهر محمدیه آغاز شد.

در مراسمی با حضور لطف الله سیاهکلی رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین، محمد نصیری فرماندار شهرستان البرز، حجت الاسلام آقا حسینی امام جمعه، قندی بخشدار، یحیی رحیم لو شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از شهروندان، ساخت و ساز در منطقه 7 شهر محمدیه آغاز شد.

در این مراسم محمد نصیری فرماندار شهرستان البرز با تبریک دهه مبارک فجر اظهارداشت: انقلاب اسلامی موجب خودباوری در کشور و حرکت در مسیر استقلال و خودکفایی شده است و باید قدردان این نعمت الهی باشیم.

وی بیان کرد: استقلال در سیاست های خارجی، مشارکت مردم در سرنوشت کشور، پیشرفت و شکوفایی در صنعت و کشاورزی و بروز خلاقیت و نوآوری در امور از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است.

نصیری تصریح کرد: امروز دولت در کنار مردم است و مسئولان و نمایندگان و وزرا همه خادم ملت هستند و با پشتوانه مردمی حرکت در مسیر ارزش ها و آرمانهای انقلاب همچنان با صلابت ادامه دارد.

فرماندار البرز یادآورشد: در چند سال اخیر فعالیت های ارزشمندی در شهر محمدیه برای تکمیل طرح های نیمه تمام و ارائه خدمات رفاهی به شهروندان انجام شده که آغاز صدور مجوز ساخت در منطقه هفت، ساخت پارک در ناحیه شهری مهرگان، پارک بزرگ 10 هکتاری شهر و جمع آوری آب های سطحی از کارهای خوبی است که به افزایش رضایت مندی مردم منجر خواهد شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0