• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ 
  • تعداد بازدید : 25
  • کد خبر : ۲۴۹۰
شهردار محمدیه :
اعتبار بانك ها به نوع ارائه خدمات آنهاست
نشست شهردار و اعضای شورای شهر با سرپرست بانک تجارت استان به همراه هیات همراه روز چهارشنبه ۲۹ بهمن در سالن مفاخر شهرداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی،مهندس رحیم‌‌لو شهردار در این جلسه با بیان اینکه اعتبار بانک به  نوع ارائه خدمات آنهاست افزود:

میزان رضایتمندی مردم از خدمات بانک ها تقویت ، ارتقاء و نوع خدمات آنهاست که در این راستا بانک ها برای کسب  رضایت مندی نسبی مردمی باید در این راه گام بردارند.

شهردار محمدیه  با اشاره به جایگاه ویژه محمدیه بخصوص در بحث سرمایه گذاری گفت:

شهر محمدیه در بین شهرهای ۲۸ گانه استان از لحاظ موقعیت جغرافیایی ، مالی و جمعیتی  در نوع خودش کم نظیر است .

وی یاد آور شد :

در دوسال آینده شاهد رشد جمعیت ۲۵۰ هزار نفری  در محمدیه و ناحیه شهری مهرگان خواهیم بود و از امروز خود را مهیای آماده سازی بیش از ۲۵۰ هکتار اراضی ناحیه شهری مهرگان کرده و این عملیات تا پایان سال ۱۴۰۰ انجام خواهد شد.

مهندس رحیم لو همچنین به افزایش بودجه  سال آینده شهرداری اشاره کرد و افرود:

 بودجه سال آینده شهرداری به ۱۸۰ میلیارد تومان افزایش یافته است که در سال گذشته این مبلغ ۶۳ میلیارد تومان بوده که همین امر باعث شده  محمدیه  ازلحاظ بودجه ای در ردیف  دومین شهر استان قرار گیرد.

شهردار محمدیه گفت:

عنایت و نگاه ویژه مدیر کل راه شهرسازی در خصوص ناحیه شهری مهرگان باعث شده  که کار برای ارائه خدمات و توزیع عادلانه خدمات و امکانات در محمدیه و ناحیه شهری مهرگان آسان تر گردد.

مهندس رحیم لو  تاکید کرد:

برای حل تمامی دغدغه های شهروندان و نیاز های اساسی آنان  همه دستگاه ها و ادارات بایست همکاری کنند ،زیرا همراهی و همکاری آنان باعث پیشبرد برنامه ها و همچنین تسهیل در حل مشکلات و نیاز های مردمی خواهد شد.

شهردار محمدیه در خاتمه یاد آور شد :

شهرداری در سال آینده با آمادگی کامل شرایط را برای ارتقاء خدمات بانکی بالاخص بانک تجارت در محمدیه و ناحیه شهری مهرگان فراهم خواهد کرد و مهمترین برنامه ما در سال ۱۴۰۰ به حداقل رساندن  نیاز ها و مشکلات مردمی می باشد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0