• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ 
  • تعداد بازدید : 10
  • کد خبر : ۲۴۹۱
شهردار محمدیه
محمدیه دومین شهر استان در توسعه فضای سبز
مهندس رحیم لو ، پاسخگویی مدیران و مسئولین در راستای حل مشکلات و تکریم حقوق شهروندان را از مهم ترین اصول اولیه مدیریت شهری دانسته و خواستار تداوم چنین نشست هایی بالاخص در مساجد سطح شهر و با حضور همه شهروندان شد.

به گزارش روابط عمومی در نشست صمیمی شهردار و جمعی از شهروندان منطقه ۲ ، مهندس رحیم لو ، پاسخگویی مدیران و مسئولین در راستای حل مشکلات و تکریم حقوق شهروندان را از مهم ترین اصول اولیه مدیریت شهری دانسته و خواستار تداوم چنین نشست هایی بالاخص در مساجد سطح شهر و با حضور همه شهروندان شد.

 وی با بیان این موضوع که حضور مسئولین جهت پاسخگویی به مشکلات و معضلات شهروندان می‌تواند  نقش بسیار مهمی در آشنایی آنها با مشکلات شهروندان از نزدیک شود ، گفت:

امیدواریم به زودی و با ریشه کن شدن ویروس منحوس کرونا و رفع محدودیت ها بتوانیم در مساجد محمدیه و ناحیه شهری مهرگان حضور یافته و تاثیرگذاری خود را به اثبات برسانیم.

* مشکل آب منطقه ۲ حل می شود.

 شهردار محمدیه بیان کرد:

 به زودی و با لوله کشی جهت انتقال آب به  منطقه ۷ محمدیه،مشکل فشار کم آب منطقه ۲ نیز حل خواهد شد و امیدواریم  با آغاز ساخت و ساز منطقه ۷ تا دو سه ماه آینده و در صورت همکاری ساکنین منطقه ۲ فشار آب این منطقه که یکی از معضلات شهروندان است، حل گردد .

وی افزود:
  به زودی و با برگزاری جلسه با معاون آبفا جهت حل مشکل فشار آب این منطقه نیز جلساتی را برگزار خواهیم کرد.

* اتلاف سگهای ولگرد نداریم.

 شهردار محمدیه در پاسخ به سوالات متعدد شهروندان در خصوص زنده گیری سگ های ولگرد گفت:
 اتلاف سگ‌های ولگرد را نداریم ، بلکه باید سگ های ولگرد را زنده گیری کرده و در مکانی خاص نگهداری کنیم،اما متاسفانه شهرداریها در این زمینه با مشکلات
  عدیده‌ای از قبیل  نبود مرکز نگهداری سگهای ولگرد در استان مواجه هستند که امیدواریم با برگزاری جلسه و هم اندیشی شهرداران و مدیران ارشد استان در این زمینه تصمیمات جدی گرفته شود و سگ‌های ولگرد با انتقال به مرکز مشترک عقیم سازی گردند .

 * حل مشکلات روشنایی پارک ها.

شهردار محمدیه در خصوص مشکلات روشنایی پارک ها و محلات سطح شهر گفت:

  آن قسمت از روشنایی ها که مربوط به شهرداری باشد ( پارک‌ها و محلات) را تا یک ماه آینده حل خواهیم کرد و امیدواریم تا با حل مشکل روشنایی پارک ها و محلات شاهد افزایش امنیت باشیم.

* حل مشکلات نانوایی ها.

 مهندس رحیم لو، همچنین در خصوص مشکل نانوایی‌ها نیز گفت :

 شورا و شهرداری در راستای حل مشکلات شهروندان در خصوص نانوایی ها  با دعوت از مدیرکل غله استان در جلسه شورای اسلامی شهر ، مشکلات و معضلات شهروندان بالاخص در خصوص کمیت و کیفیت نانوایی ها را به مدیر کل انتقال دادند و مقرر گردید تا با افزایش نانوایی‌ها در ناحیه شهری مهرگان ضمن حل مشکلات این ناحیه شهری در خصوص کمبود و یا کیفیت نانوایی‌ها در محمدیه نیز اقدامات جدی صورت گیرد.


 * عقب نشینی دیوار مدرسه کوچه ورزش محمدیه.

 شهردار محمدیه در خصوص عقب نشینی دیوار مدرسه کوچه ورزش گفت:

 شورا و شهرداری با برگزاری چندین جلسه با مدیران آموزش و پرورش و به جهت تسهیل در عبور و مرور شهروندان و تردد خودروها به دنبال حل موضوع بوده که امیدواریم ظرف چند ماه آینده و بعد از موافقت مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اقدامات عمرانی در این زمینه صورت گیرد.

 -هرس درختان ؛

- اختصاص ۵ میلیارد جهت ادامه عملیات عمرانی مصلای شهر در بودجه سال ۱۴۰۰ ؛
- شستشوی مخازن زباله؛
- عوارضات شهرداری؛
 و حمل و نقل و کمبود تاکسی در منطقه مذکور از دیگر موضوعاتی بود که مهندس رحیم لو در خصوص آنها توضیحاتی را ارائه نمودند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0