• ساعت : ۱۲:۴۲:۵۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ 
  • تعداد بازدید : 531
  • کد خبر : ۲۵۰۶
شهردار محمدیه:
طرح ایمن سازی كانال در محدوده محمدیه و مهرگان 30 میلیارد تومان هزینه دارد

شهردار محمدیه گفت: اجرای طرح ایمن سازی کانال با پیش بینی مسیر دوچرخه سواری، فضای سبز، آلاچیق و فضاهای ورزشی و تفریحی بیش از 30 میلیارد تومان هزینه دارد.

به گزارش روابط عمومی ؛ جلسه بررسی طرح حصار کشی کانال مادر در جنوب ناحیه شهری مهرگان، طرح اصلاح هندسی میدان ورودی  مهرگان و طرح ساماندهی و اصلاح ورودی شهر محمدیه از جاده قدیم عصر یکشنبه با حضورعلی فرخزاد معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین، صالحی مدیرکل دفتر شهری استانداری، ملکی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای، رحمانی معاون سازمان برنامه و بودجه استان، هاشمی مدیرکل راه و شهرسازی، حق لطفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای، حجت الاسلام آقاحسینی امام ‌جمعه محمدیه، عزیزی معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان البرز، محمد پیری شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر محمدیه درسالن همایش شهرداری محمدیه برگزار شد.

محمد پیری در این جلسه اظهارداشت: مردم محمدیه و مهرگان شایسته خدماتی بیشتری هستند و اولویت ما در شهرداری جلب رضایتمندی شهروندان  است.

وی اضافه کرد: در شهرداری برای ارائه خدمات شهری و بهره مندی خدمات بیشتر مردم از امکانات وخدمات شهری از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد که در این راستا سه طرح مهم عمرانی را اجرا خواهیم کرد.

شهردار محمدیه یادآورشد: عبور کانال مادر از شمال شهر محمدیه و جنوب ناحیه شهری مهرگان مشکلاتی ایجاد کرده و به علت نزدیکی به مناطق  شهری خطراتی برای شهروندان ایجاد کرده و همه ساله شاهد غرق شدن افرادی در آن هستیم که بایستی برای ایمن سازی آن اقدام شود.

وی بیان کرد: رفع تهدید این کانال مستلزم نگاه ویژه همه مسئولان است و شهرداری در اولین گام با اجرای طرح حصارکشی کانال علاوه بر افزایش ایمنی آن برای محصور کردن کانال و جلوگیری از غرق شدن افراد در این محدوده اقدام خواهد کرد.

پیری گفت: با محصور شدن کانال ضمن پیشگیری از بروز حوادث ناگوار و غرق شدن افراد زمینه زیبا سازی کانال با نورافشانی و ایجاد آب نما و ایجاد فضایی مفرح و بانشاط برای شهروندان نیز مهیا می شود.

وی اظهارداشت: هرینه این طرح بیش از 30 میلیارد تومان است و در اجرای آن احداث مسیر دوچرخه سواری، فضای سبز، سرویس بهداشتی، آلاچیق، فضای ورزشی، و بازیگاه کودکان، بزرگسالان ، بوفه و رستوران نیز پیش بینی شده است.

شهردارمحمدیه در ادامه به طرح اصلاح هندسی میدان ورودی ناحیه شهری مهرگان اشاره کرد و افزود: طرح اصلاح هندسی میدان ورودی شهر مهرگان نیازمند همکاری مدیران است تا کارها تسریع شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0